Mega Şemsiye

Mega Şemsiye Nedir?

Mega Şemsiyelerimiz tamamen Alüminyum iskeletten üretilmektedir. Serimizde ki tüm ürünler alüminyum yapısı sayesinde de kesinlikle paslanmaz iskelet yapısına sahiptir. Açma Kapama sistemlerimizde de iki farklı sistemimiz vardır ; Kolaylıkla kullanım sağlayan Push – Up sürgü sistemimiz ve Yılların getirdiği tecrübe ile ürettiğimiz İpli sistemimiz bulunmaktadır. Suya dayanıklı Polyester kumaşlarımız , güneşe karşı 2 yıl solma garantisine sahip PolyPropylene iplik den üretilen saten dokulu kumaş seçeneklerimizi siz değerli müşterilerimize sunmaktayız. Zengin tamamlayıcı seçeneklerimiz ile de her mekana uygun çözümler üretmekteyiz. Şezlong üstü ve havuz başlarında da çokça kullanıldığı için Şezlong şemsiyesi ve Havuz şemsiyesi olarak da isimlendirilmektedir.

Mega Şemsiye de Nelere Dikkat Edilmelidir?

Mega Şemsiyelerimiz de en çok dikkat edilmesi gereken husus rüzgara karşı şemsiyelerinizi daima korumak olacaktır. Kullanılmadığı süre zarfında daima kapalı bekletilmesi gerekmektedir. Serimizden doğru ürünü almanız için , şemsiyenizin kullanılacağı mekan , kullanım amacı ve zemin yapısı çok önemlidir. En doğru ürünü kullanabilmeniz için , satış temsilcilerimiz ile iletişime geçmenizi önermekteyiz.

Mega Şemsiye Çeşitleri Nelerdir?

Mega Şemsiyelerimiz. Yuvarlak ve Kare olmak üzere 200 cm ile 400 cm arasında değişen çok çeşitli ölçü seçeneklerine sahiptir. Açma – Kapama mekanizmalarıda Push – Up ve İpli sistem olmak üzere iki seçenek ile sizlerin hizmetine sunulmaktadır.

Menü