Ürünlerimize bütün kurum , kuruluş , dernek ve tesislerinizin ismini , markanızın logosunu ve sloganını dijital ve serigrafi baskı yöntemleri ile uygulamaktayız. İsterseniz sürekli yukarlarda göz önündeki Mega ve Plaj şemsiyelerinde. Ya da dışarıda geniş kitlelere yayılabilmesi için yağmur şemsiyelerinde. Bir organizasyon veya plajlarda kullanılabilmesi için alümiyum gazebo çardaklarda , beach minderlerde ya da kamp grubu ürünlerinde bütün baskı teknikleri ile hizmetinizdeyiz.

MEGA ŞEMSİYE

Tamamen Alüminyumdan üretilen mega şemsiye grubumuzda , 2X2 den 6X6 ya kadar olan modellere , istenilen şekillerde logo , marka , tesis ve dernek isimlerini dijital ve serigrafi baskı yöntemleri ile baskı yapabiliyoruz.

PLAJ – BAHÇE ŞEMSİYELERİ

Karbon Çelik Tel iskelet yapısı ile üretilen plaj serisi şemsiyelerimizde , 180 Q / 200 Q / 240 Q boylarında  üretilen şemsiyelerimizde , istenilen şekillerde logo , marka , tesis ve dernek isimlerini dijital ve serigrafi baskı yöntemleri ile baskı yapabiliyoruz.

YAĞMUR ŞEMSİYELERİ

Fiber Telli Vale , Baston ve 3’e katlanan kırma şemsiye modellerimizde , istenilen şekillerde logo , marka , tesis ve dernek isimlerini serigrafi baskı yöntemi ile baskı yapabiliyoruz.

GAZEBO ÇARDAK

Tamamen alüminyumdan üretilen ve katlanabilir yapıya sahip gazebo çardaklarımız , 2X2 / 3X3 / 3X4.5 / 3X6 boylarında üretilmektedir. İstenilen Şekilde Dijital ve serigrafi teknikleriyle Logo , Marka , görsel baskılar yapılabilir.

MİNDERLER

Plajlarda , havuzlarda ve organizasyonlarda kullanılan şezlong ve beach minderlerimize , dijital ve serigrafi baskı yöntemleriyle Logo , Marka , Tesis , Organizasyon ile alakalı baskılar yapılabilmektedir.

KAMP GRUBU

Kullanım alanı çok geniş olan kamp grubundaki katlanır; piknik koltuk ve ahşap relaks koltuklarımıza , dijital ve serigrafi baskı yöntemleriyle Logo , Marka , Tesis , Organizasyon ile alakalı baskılar yapılabilmektedir.

Menü