Plaj Şemsiyesi

  1. Türkler Şemsiye
  2. Şemsiye
  3. Bahçe Şemsiyesi
  4. Plaj Şemsiyesi

Plaj Şemsiyesi

Plaj Şemsiyesi Nedir?

Plaj şemsiyeleri Karbon Çelik ve demir iskeletten üretilmiştir. 180 cm / 200 cm / 240 cm çaplarında seçenekleri bulunmaktadır. Sizleri güneşten ve bazı modelleri hem güneş hem yağmurdan korumak amacı ile üretilmektedir. 180 ve 200 cm çapındaki modelleri güneşe doğru eğim alabilmektedir. İki parçalı ve yükseklik ayarlı yapısı sayesinde amaca göre farklı biçimlerde kullanılabilmektedir. Portatif yapısı sayesinde sizleri plajda , piknikte , kampta ve balkonda güneşten ve hafif yağmurlardan koruyabilmektedir. Halk arasındaki diğer isimleri de; balkon şemsiyesi , dondurma şemsiyesi , bahçe şemsiyesi , tel şemsiyedir.

Plaj Şemsiyelerin de Nelere Dikkat Edilmelidir ?

Plaj şemsiyelerinde en çok dikkat edilmesi gereken husus ; şemsiyenizi rüzgarı kendi içine alacak açıda kullanmamak olacaktır. Yapısı itibariyle rüzgarı içine alan plaj şemsiyeniz ters dönme riski ile yüz yüze gelebilir. Bu sebeple de tamir olamayacak derecede hasar alabilmektedir. Bir diğer hususta plaj şemsiyeniz yağmura maruz kalırsa kapalı şekilde kurutulmaması gerektiğidir. Islak şekilde kapatılan şemsiyenizin paslanması kaçınılmaz olacaktır.

Plaj Şemsiyeleri Çeşitleri Nelerdir?

Plaj Şemsiyelerimiz de 3 boy bulunmaktadır. 180. / 200 / 240 cm çaplarında modelleri bulunmaktadır. Pamuklu ve Polyester kumaşlardan oluşan çok çeşitli bir skala ile siz müşterilerimizin hizmetine sunulmaktadır.

Menü