Yandan Kollu Şemsiye

  1. Türkler Şemsiye
  2. Şemsiye
  3. Bahçe Şemsiyesi
  4. Yandan Kollu Şemsiye

Yandan Kollu Şemsiye

Yandan Kollu Şemsiye Nedir?

Yandan Kollu serisinde bulunan şemsiyelerimiz , ortadaki direk kısmının ortadan kaldırılması ile kullanım alanının maksimize edilmesi amacı ile üretilen modellerimizdir. Tamamen sizlerin kullanım amacı ve mekanınıza uyumlu olması amacı ile sabit ve güneşe göre açı alabilen modellerimiz ile kreasyonumuzu zenginleştiriyoruz. Villanızın Havuz başında; güneşe karşı 6 açı alabilen , kendi ekseni etrafında dönebilen modellerimiz ve pergosystem de çalışan modelimiz ile de kullanım çeşitliliği sunarken , sabit modellerimiz ile özellikle tesisleriniz ve verandalarınızı gölgelemekteyiz. Küçük Balkon ve verandalarınız da kullanıma uygun olan portatif modelimiz ile sizlere en kapsamlı hizmeti sunmak gayretindeyiz. Ayrıca Opsiyonel olarak sunmuş olduğumuz Ahşap Ayak Kapaklarımız ile şemsiyelerimiz bahçenizin konseptine tamamen uyum sağlamaktadır. Yeni Nesil ürünümüz olan Pergo System Şemsiyelerimiz ise Şıklık , işlevsellik ve sağlamlığı tek ürün altında toplayabilen son teknoloji bir ürünümüzdür.

Yandan Kollu Şemsiye de Nelere Dikkat Edilmelidir?

Yandan Kollu Şemsiyelerimiz ; ortadan bir ana direğe sahip olmadığı için , rüzgara karşı daha hassas bir yapıya sahiptir. Özellikle ayarlı şemsiyelerimiz güneşe karşı açı aldığı takdir de daha da hassaslaşmaktadır. Şemsiyelerinizi rüzgarlı havada kapalı tutmanız çok önemlidir. Kullanılmadığı zamanlarda ise kapalı tutmanız olası ani rüzgarlarda oluşabilecek beklenmedik durumların tamamen önüne geçecektir.

Yandan Kollu Şemsiye Çeşitleri Nelerdir?

Yandan Kollu Şemsiyelerimiz ; Sabit , açı alabilir ve toplanabilir seçeneklere sahiptir. Aluminyum iskelet seçenekleri ile ömür boyu paslanmazlık sağlamaktadırlar.

Menü