Bahçe Şemsiyesi

 1. Türkler Şemsiye
 2. Şemsiye
 3. Bahçe Şemsiyesi
 • Mega Şemsiye
 • Plaj Şemsiyesi
 • Tamamlayıcılar
 • Teleskopik Şemsiye
 • Yandan Kollu Şemsiye
 • Bahçe Şemsiyesi

  Bahçe Şemsiye Nedir ?

  Bahçe şemsiyeleri 180 cm ile 600 cm arasında değişen ölçülere sahiptir. Adı bahçe Şemsiyesi olmasına rağmen kullanım alanları oldukça çeşitlidir. Plaj da, kamp da , evlerin teraslarında , balkonlar da , bahçeler de , havuz başların da , verandalar da bireysel kullanıma uygundur. Bazı modelleri de hem bireysel kullanıma hemde otel, cafe, restaurant, gibi alanlarda profesyonel kullanıma uygundurlar. Bu sebepledir ki , cafe şemsiyesi , restaurant şemsiyesi gibi bazı isimler ilede anılmaktadırlar. Kullanım amacına uygun olarak ; alüminyum demir ve karbon çelik iskeletlerden mamul olmaktadırlar. Kullanım alan ve şekillerine bağlı olarak da ; Plaj şemsiyesi , Mega şemsiye , Yandan kollu şemsiye ve Teleskopik şemsiye olarak farklı isimlerle siz müşterilerimize ürünlerimizi sunmaktayız.

  Bahçe Şemsiyesinde Nelere Dikkat Edilmelidir ?

  Öncelikle ürünümüz alüminyum değil de , metal bir iskelet yapısına sahip ise şemsiyemizin paslanmamasına özen göstermeliyiz , lakin alüminyum ise paslanma gibi bir sorunumuz olmaz. Bir diğer ve asıl dikkat edilmesi gereken durum ise bütün şemsiye modelleri ve özellikle de yandan kollu modellerimiz de rüzgara karşı her zaman şemsiyemizi muhafaza etmeliyiz. Kendi içinde bulunan kement veyahut bağlama aparatı ile şemsiyemizi kapalı tuttuğumuz sürelerde bağlayarak rüzgara karşı korumalıyız ve her zaman dediğimiz gibi kullanmadığımız süre zarfında ve rüzgarlı havalarda şemsiyelerimizi daima kapalı tutmalıyız. Bu saydıklarımız dışında da pek fazla dikkat edilmesi gereken bir konumuz olmadığını söyleyebiliriz.

  Bahçe Şemsiyesi Çeşitlerimiz Nelerdir ?

  Bahçe şemsiyelerimiz yuvarlak ve kare olmak üzere iki şekilde üretilmektedirler. 180 – 600 cm arasında da çeşitli ölçü birimlerine sahiptirler. Kullanım amacı ve ihtiyaca göre Plaj , Mega , Yandan Kollu ve Teleskopik şemsiye olarak ürün gamlarına ayrılmaktadırlar.

  Menü