Teleskopik Şemsiye

  1. Türkler Şemsiye
  2. Şemsiye
  3. Bahçe Şemsiyesi
  4. Teleskopik Şemsiye

Teleskopik Şemsiye

Teleskopik Şemsiye Nedir ?

Teleskopik Şemsiyelerimiz adını şemsiyemizin temelini oluşturan teleskop adı verilen çalışma sisteminden almaktadır. TELESKOP SİSTEM içinde bulunan şanzıman tahriği ile çalışan dişli mekanizması sayesinde , kapandığı esnada direğin yukarı doğru hareketlenmesi sayesinde çok daha büyük ölçülerde şemsiye üretilmesini sağlayan sistemin adıdır.

Şemsiyelerimizin açılımını ise , Push – Up sistemi veya bir kol sayesinde şemsiyemizi açabildiğimiz Teleskopik sistem ile sağlamaktayız. Push up sistemimiz çok daha basit ve ekonomik bir sistem ile şemsiyemizin iskeletinin açılımını sağlarken , Krankşaft sistemimiz içinde ki Komplike sonsuz mil sistemini , basit bir kol düzeneği sayesinde açmamızı sağlamaktadır.

300*300 cm ile 600*600 cm arasında 14 farklı boy seçeneği ile alanlarınızı en maksimum şekilde gölgelendirmekteyiz. Sağladığı büyük gölge alanları ile daha çok HORECA , Gastronomi ve Turistik tesislerin açık alanlarında tercih edilmektedir.

Opsiyonel olarak sunulan solar paket sayesinde güneş enerji paneli yardımıyla kendi elektriğini üretip , gölge alanını aydınlatmaya yarayan led ışıkları aktif edebilir ve kumandalı sistem sayesinde rahatlıkla şemsiyenizi açıp kapatabilirsiniz.

İstenilen renk de İskelet ve Kumaş kombinasyonları ile üretilebilmektedir.
Sektörde daha çok Cafe şemsiyesi ve Restaurant şemsiyesi olarak da anılmakta olup , daha çok HORECA sektöründe profesyonel kullanıma uygundur.

Teleskopik Şemsiye de Nelere Dikkat Etmeliyiz ?

Bütün şemsiye modellerimizde olduğu gibi , Teleskopik şemsiye modellerimizde de bütün modellerimiz arasında rüzgara karşı en dayanıklı modellerimiz olmasına rağmen kesinlike rüzgara karşı korunmalıdır. Kullanılmadığı süre zarfında şemsiyenizi kesinlikle kapalı tutulmalıdır ve yanında sunulan kumaş kement ile kesinlikle bağlanmış vaziyette bekletilmelidir.

Menü